تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

معرفی سایت مقالات و نشریات خارجی

   

  http://pubs.acs.org
  انتشارات ACS یکی از معتبرترین انتشارات در رشته شیمی می باشد این انتشارات متعلق به کشور آمریکا بوده و در زمینه های مختلف اعم از شیمی آلی، معدنی ، تجزیع ، نانو و پایمر و شیمی فیزیک دارای مقالات باImpact factor بالا می باشد از مهمترین ژورنالهای این انتشارات می توان به ژورنالهای زیر اشاره کرد.

  Chemical Reviews  The journal of Analytical Chemistry , Journal of the American Chemical Society, Journal of Organic Chemistry, Organic Letter, The Journal of inorganic chemistry , Natural product

  www.rsc.org
  انتشارات RSC یکی از معتبرترین انتشارات در رشته شیمی می باشد این انتشارات متعلق به کشورانگلستان بوده و به طور عمده در زمینه های کاتالیستی دارای مقالات باImpact factor بالا می باشد از مهمترین ژورنالهای این انتشارات می توان به ژورنالهای زیر اشاره کرد.

  Chemical Communications, Dalton Transactions, Chemical Science

  www.sciencedirect.com
  یک سرویس الکترونیکی در کشور هلند می باشد که بیش از ۱۷۰۰ مجله علمی علوم پایه ، فنی و مهندسی و پزشکی و به بیش از ۵۹ میلیون چکیده مقالات علمی دسترسی پیدا می کنید و می توان با مقالات بیش از ۱۲۰ ناشر دیگر ارتباط برقرار کرد . به علت سطح متوسط مقالات این ژورنال اکثر دانشجویان و اساتید در دانشگاههای کشورهای در حال توسعه از جمله ایران از این سرویس الکترونیکی استفاده می نمایند. از مهمترین ژورنالهای شیمی این سرویس الکترونیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد.


  Journal of Bioorganic Chemistry, Bioorganic & Medicinal Chemistry, Computational and Theoretical Chemistry, Chinese Chemical Letters, Electrochemistry Communications, Journal of Chromatography, Tetrahedron, Tetrahedron Letters, Journal of Organometallic Chemistry, Journal of Molecular Catalysis A: Ultrasonics Sonochemistry

   

  www.nature.com
  این ژورنال دارای بهترین و با کیفیت ترین مقاله های شیمی می باشد که تنها دانشمندان مطرح می توانند در این ژورنال اثار ارزنده خود را ارائه نمایند.

  www.springerlink.com
  نشریه ای آلمانی است که مانند sciencedirect در همه زمینه های علمی فعالیت می¬کند و در زمینه شیمی مقالات این نشریه نسبت به ACS, RSC از سطح علمی پایین تری برخوردار است .

  www.abc-chemistry.org
  با استفاده از این سایت می توانید از مقالات شیمی ISI بصورت رایگان استفاده نمایید.

  www.interscience.wiley.com/db/wdpp
  انتشارات WILEY یکی از معتبرترین ناشران کتب علمی و مخصوصاً شیمی در سراسر دنیا مـی‌بـاشد. در این سـایت مـی‌توان مجلات منتشر شده، لیست کتب این انتشارات و نیز آخرین کتاب‌های شیمی انتشار یافته در این مؤسسه را مشاهده کرد.


  این مطلب تا کنون 70 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : شیمی ,chemistry ,مقالات ,انتشارات ,journal ,علمی ,مهمترین ژورنالهای ,سرویس الکترونیکی ,factor بالا ,chemistry journal ,باimpact factor ,مقالات باimpact factor ,دارای مقالات با ,
  معرفی سایت مقالات و نشریات خارجی

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 4 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149548
 • بازدید امروز :506352
 • بازدید داخلی :42674
 • کاربران حاضر :159
 • رباتهای جستجوگر:450
 • همه حاضرین :609

تگ های برتر